Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim

ZadbanoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie telefonicznych zgłoszeń od Klientów
  • obsługa mailowa zapytań dotyczących przesyłek
  • wyjaśnianie zapytań związanych z cyklem życia przesyłek
  • dbanie o wizerunek firmy budując relacje z Klientami

Nasze wymagania

  • znajomość języka słowackiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny
  • komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w dziale obsługi Klienta

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • praca w 100 % zdalna
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników

Zadbano SA to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Pracujemy w 16 oddziałach w Polsce. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano SA to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim, Warszawa