Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem węgierskim (100% zdalnie)

HRK S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie telefoniczne i mailowe klientów biznesowych

  • Ścisła współpraca z team leaderami i managerami z pozostałych zespołów

  • Wprowadzanie usprawnień i optymalizacji procesów

  • Okazjonalne wsparcie podczas konferencji i tłumaczeń tekstów

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność analizy procesów biznesowych

  • Kreatywne myślenie, inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy zdalnej w 100%

  • Umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie

  • Możliwość udziału w ciekawych i międzynarodowych projektach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy