Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem węgierskim

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CCIG Group sp. z o.o.

Wołoska 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta dla producenta jednego z najbardziej rozpoznawalnych/sneakersów,

  • obsługa klienta poprzez różne kanały komunikacji tj: telefon, e-mail, messenger, live-chat,

  • informowanie klientów na temat produktów, które znajdują się w asortymencie sklepu internetowego,

  • pomoc w wyborze odpowiednich produktów,

  • procesowanie reklamacji oraz zwrotów,

  • informowanie o programie lojalnościowym.

Nasze wymagania

  • znajomość języka węgierskiego na poziomie C1,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • otwartość, cierpliwość, umiejętność nawiązywania relacji,

  • umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole,

  • rzetelność, sumienność, orientacja na cel,

  • chęć rozwoju.

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pełny pakiet szkoleniowy,

  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,

  • możliwość pracy w trybie zdalnym po okresie wdrożenia,

  • pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Jeśli znasz język węgierski świetnie odnajdujesz się w pracy z ludźmi, a jednym z Twoich zainteresowań jest moda sportowa - świetnie trafiłeś/aś. Rozpoczynamy nowy projekt, na którym będziesz miał/a szansę rozwinąć swoje umiejętności, a także zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta.

Przewiń do profilu firmy