Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim

International Lease Group Sp. z o.o.

  • Okulickiego 5F, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Okulickiego 5F

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierać proces sprzedaży

  • Prowadzić bieżąca współpracę z klientami firmy

  • Prowadzić obsługę zamówień

  • Nawiązywać i utrzymywać relacje z nowymi klientami

  • Dbać o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka włoskiego

  • Kreatywności, zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • Samodzielności w działaniu

  • Chęci do nauki i stawiania sobie ambitnych celów

To oferujemy

  • Pracę w biurze w Piasecznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Rozwój i możliwości awansu w strukturach firmy uzależnione od sukcesów

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym