Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta z Wordpress

dogadamycie.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wycen stron www poprzez eksport treści z CMS klienta z użyciem m.in. WPML, Polylang
  • kontrola jakości oddawanych projektów pod względem technicznym np. zachowanie odpowiedniej struktury i spójności tagów w plikach zawierających kod html
  • praca w CMS Wordpress - przy umieszczeniu, aktualizowaniu wpisów na blogu, stronie
  • obsługa hostingów
  • praca z formatami np. json, csv, html, xliff na potrzeby przygotowywania wycen
  • testowanie nowego oprogramowania

Nasze wymagania

  • znajomości Wordpress w sposób umożliwiający instalację pluginów, robienie backapów, edycje i wprowadzenie treści na stronie
  • umiejętność pracy w panelu hostingowym strony
  • znajomość pakietu office

Mile widziane