Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego i Logistyki

GRASOO firmie

  • Starogard Gdański, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Graso, dynamicznie rozwijająca się Firma produkująca odczynniki do diagnostyki  na rynek krajowy i eksport poszukuje do działu biotechnologicznego w Starogardzie Gdańskim

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa logistyczna obsługa klienta od przyjęcia zamówienia do realizacji dostawy z zachowaniem ustalonych warunków dostaw,
  • Dbałość o terminowość realizacji dostaw,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów,
  • Koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych,
  • Weryfikacja reklamacji eksportowych,
  • Optymalizacja kosztów transportu,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną.

Wymagane doświadczenie:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty,
  • Doświadczenie w realizacji dostaw w transporcie drogowym, morskim i lotniczym,
  • Znajomość przepisów celnych związanych z importem i exportem towarów,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Umiejętności interpersonalne pozwalające nawiązywać efektywny kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz prowadzenia rozmów handlowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość stałego rozwoju i ciągłego poszerzania wiedzy,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość wniesienia realnego wkładu w rozwój firmy i wzrastania razem z nią.

Osoba do kontaktu: Magdalena Jeż-Jakubiak

[email protected];

Ogłoszenie archiwalne