Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego - język niemiecki

"GLOBAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"GLOBAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Powstańców Styczniowych 42

Chrzanów

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego - język niemiecki.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert produktowych na portalu Amazon oraz sklepie internetowym
  • kontakt z Klientem (mailowy oraz telefoniczny)
  • kontrola stanów magazynowych,
  • zarządzanie ofertami,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień klienta,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • Rozwinięte umiejętności z zakresu obsługi klienta
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra obsługa komputera (Pakiet MS Office)
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy: służbowy laptop oraz telefon
  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania ciekawego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne