Ta oferta pracy jest nieaktualna od 571 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego (języki: fiński/ portugalski/ francuski/ hiszpański/ niemiecki)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

    Miasto: Katowice
    CSIT/KRK/KAT/OP

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach
    • prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków
    • kompleksowe rozwiązywanie problemów oraz ich dokumentowanie
    • współpracę z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

    Wymagania wobec Kandydata:

    • bardzo dobra znajomość języka: fińskiego/ portugalskiego/ hiszpańskiego/ francuskiego/ niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows oraz oprogramowaniem biurowym
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
    • komunikatywność
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziani absolwenci/ studenci kierunków informatycznych lub pokrewnych

    Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane :)

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet szkoleń
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwijania umiejętności językowych
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport i inne)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.