Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

MCC MEDALE

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów B2B (głównie organizatorów imprez sportowych, firm oraz jednostek publicznych)

  • przygotowywanie wycen oraz kontakt telefoniczny z klientami z Czech oraz z Polski

  • współpraca z działem marketingu w celu ciągłego udoskonalania kampanii reklamowych

  • negocjacje handlowe i skuteczna obsługa klienta od przygotowania oferty po wysyłkę zamówienia

  • koordynacja realizacji zamówień z działem graficznym i produkcją

  • obsługa systemu CRM

Nasze wymagania

  • wymagamy b. dobrej znajomości języka czeskiego - zarówno w piśmie jak i w mowie

  • łatwość w komunikacji oraz umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta B2B

  • inicjatywa w ciągłym rozwijaniu procesu sprzedaży

  • samodzielność, umiejętność organizacji własnej pracy, kreatywność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu prowizyjnego

  • stałe godziny pracy (8-16)

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie

  • ubezpieczenie na życie UNIQUA

  • laptop i telefon służbowy

  • wdrożenie i wyszkolenie w obsłudze CRMu / obsługi zgłoszeń klientów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

MCC MEDALE

MCC Medale to firma w 100% z polskim kapitałem specjalizująca się w produkcji medali, monet, pinów oraz unikalnych odlewów artystycznych. W skład naszej oferty wchodzi tylko 10 typów produktów. Dzięki wąskiej specjalizacji nasze odlewy są dopracowane a grono klientów stale się powiększa.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i dzięki unikalnym na skalę europejską metodom produkcji oraz nieszablonowemu wzornictwu szybko zyskała popularność w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy