Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes  w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis Stanowiska:

    • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami między innymi w zakresie koordynacji terminów dostaw, przyjmowania reklamacji, bieżącej obsługi zamówień, monitorowania zaległych należności, wprowadzania promocji, oferowania obecnych oraz nowych produktów itp.;
    • Ścisła współpraca z managerami sprzedaży w zakresie niezbędnym do utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta;
    • Przygotowywanie cotygodniowych rolowanych planów sprzedaży wg. najlepszej wiedzy od klientów;
    • Przygotowywanie raportów sprzedaży;
    • Stała współpraca innymi działami takimi jak np.: księgowość, logistyka...;
    • Realizacja celów strategicznych firmy w zakresie działu obsługi klienta w wyznaczonych przez przełożonego;
    • Nadzór nad:
      • Prawidłową dystrybucją produktów do klientów;
      • Stosowanie się do przyjętej polityki cenowej dla poszczególnych klientów;
      • Realizacja zamówień klientów na czas i w ilości określonej przez klienta (miernik OTIF);
      • Monitoring terminowego spływu należności;
      • Optymalizacją dostaw logistycznych do klientów;
      • Monitoring statusu złożonej przez klienta reklamacji - ścisła współpraca z działem jakości
    • Realizacja ustalonego planu sprzedaży;
    • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego;

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Około 2 lat doświadczenia w podobnym obszarze w obsłudze klienta;
    • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny;
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne;
    • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klientów;
    • Pozytywne nastawienie do ludzi;

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę;
    • Stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Profesjonalny system wdrożeniowy;
    • Dofinansowanie do karty MultiSport;
    • Pakiet LuxMed;
    • Możliwość poszerzenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
    • Bezpłatny kurs językowy (angielski);
    • Zaplecze socjalne;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie;
    bottom

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza na stronie.

    Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informuje się, że:

    Administratorem Danych Osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrodziu, Zabrodzie 28, 52-351 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000650758.

    Podanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Podanie Danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji jest dobrowolne.

    Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści podanych danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

    Posiada Pani/Pan prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: [email protected]).

    Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania danych (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: [email protected]).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.