Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego z językiem niemieckim

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (pół lub cały etat)
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kontaktować się z naszymi Klientami oraz Partnerami na terenie Niemiec oraz Luksemburga.

    Do obowiązków należała będzie korespondencja mailowa oraz listowna w j. niemieckim oraz rozmowy telefoniczne z klientem zagranicznym.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,
    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Praktyczna znajomość obsługi Internetu, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
    • Komunikatywność, zdolności interpersonalne,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, dającą satysfakcję pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń (pensja podstawy oraz premia),
    • Umowę o pracę,
    • Zatrudnienie w stabilnej firmie,
    • Wdrożenie i przeszkolenie,
    • Pracę w bardzo sympatycznym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.