Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa wiodąca firma w Europie w dziedzinie zdobień POSZUKUJE ENERGICZNYCH, ZMOTYWOWANYCH I CHĘTNYCH DO PRACY OSÓB.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego
    z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa klienta biznesowego
    • samodzielne koordynowanie zamówień w procesie produkcyjnym
    • rozwiązywanie potencjalnych reklamacji, związanych z realizacją zamówień
    • komunikacja z Klientami w języku niemieckim lub/i języku angielskim (kontakt mailowy i telefoniczny)
    • ścisła współpraca z Account Managerem
    • bieżący kontakt z innymi działami firmy

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, handel zagraniczny)
    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
    • 1-2 letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta mile widziane
    • dobra znajomość MS Office
    • łatwość nawiązywania kontaktu oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • przyjazną  atmosferę pracy
    • możliwość udziału w targach  zagranicznych
    • system kafeteryjny (OK System, MyBenefit, MultiSport i inne)

    Prosimy przesyłać CV za pomocą Aplikuj. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, a w tytule załącznika umieścić nazwisko.