Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta (zdalna obsługa)

BAŁTYKGAZ Sp. z o.o.

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z działem handlowym w procesie zawierania umów z Klientami np. ewidencja w systemie, ocena prawidłowości pod względem formalnym

  • kompleksowa, zdalna obsługa klientów (telefoniczna, e-mailowa), budowanie długofalowych relacji – stawiamy na długoletnią współpracę z odbiorcami naszych usług

  • ścisła współpraca z innymi działami, w celu sprawnej i terminowej obsługi zleceń/zapytań klientów

  • terminowe rozpatrywanie reklamacji Klientów, przygotowanie pisemnych odpowiedzi

  • udział w sporządzaniu ofert przetargowych

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

Nasze wymagania

Dołącz do nas jeśli lubisz kontakt z ludźmi (telefoniczny, mejlowy), a jednocześnie pracę z dokumentami, danymi (np. umowy, cesje, sprawdzanie poprawności w systemie). Szukamy osoby chętnej do nauki, z pozytywnym nastawieniem, zaangażowanej, rzetelnej w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Szukającej rozwiązań oraz nastawionej na współpracę i wzajemną pomoc. Zdalna obsługa klientów (biznesowych, indywidualnych) bywa wymagająca. Przyda się poczucie humoru i dystans. A ponadto:

• swoboda wypowiadania się, jak również formułowania myśli w formie pisemnej

• wysoka kultura osobista, nastawienie na współpracę, na realizację celów – „gramy do jednej bramki”, pomagamy sobie, doradzamy klientom

• otwartość na potrzeby klienta, pozytywne nastawienie oraz cierpliwość

• doświadczenie w obsłudze klienta

• odpowiedzialność i chęć poznawania nowych rzeczy

To oferujemy

  • umowę o pracę – stawiamy na długofalową współpracę, możemy pochwalić się doświadczonym zespołem ekspertów od lat związanym z naszą firmą, niską rotacją

  • pracę w dogodnych godzinach, na zmiany (8 h) – DOK czynne od poniedziałku do piątku (7:30 – 17:00), wolne weekendy, święta

  • miłą atmosferę – cenimy współpracę, wspólne działanie, mamy "płaską strukturę", decyzje są sprawnie podejmowane

  • dbamy o zdrowie i komfort pracowników – praca w kilkuosobowym, kameralnym zespole, osobny pokój dla Działu Obsługi Klienta (nie open space), dofinansowanie do kart multisport, wypoczynku, biletów, imprezy firmowe, grupowe ubezpieczenie, dodatkowe wpłaty na PPK, preferencyjne pożyczki z ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

BAŁTYKGAZ to jeden z wiodących i najbardziej doświadczonych dystrybutorów gazu płynnego (propan, propan-butan) oraz czynników chłodniczych na polskim rynku. Zapewniamy ekologiczną i komfortową energię dla Klientów indywidualnych i przemysłowych, zbiorniki magazynowe o różnej pojemności wykorzystywane do zasilania instalacji grzewczych i technologicznych oraz czynniki chłodnicze. Korzystamy z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia niemieckich udziałowców – Propan Rheingas GmbH & Co KG i Westfalen AG. Zostań częścią zespołu BAŁTYKGAZ!

Przewiń do profilu firmy