Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. niemieckiego/francuskiego

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, będącego właścicielem rozpoznawalnego brandu z branży spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
ze znajomością j. niemieckiego/francuskiego

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta w języku niemieckim lub francuskim oraz angielskim
  • Aktywna sprzedaż telefoniczna
  • Przygotowywanie i wystawianie ofert handlowych
  • Przyjmowanie i koordynowanie zamówień
  • Analiza i wycena zapytań ofertowych klientów
  • Kontrola płatności
  • Przygotowywanie analiz oraz raportów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
  • Minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy