Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. niemieckiego

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • Baraniaka 88C, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym i handlowym, obsługa wpływających zapytań oraz rozwiązywanie bieżących spraw z kontrahentami,

  • Monitorowanie i kontrola procesu realizacji zleceń transportowych, dbanie o poprawny przepływ informacji,

  • Weryfikacja jakości oraz ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług,

  • Prowadzenie rozmów, przygotowywanie ofert handlowych oraz obsługa otrzymanych zapytań,

  • Aktywny udział we wszelkich inicjatywach realizowanych w ramach organizacji,

  • Raportowanie zgodne z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z telefoniczną i mailową obsługą Klientów,

  • Znajomości rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami - dodatkowy atut ,

  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętności generowania skutecznych rozwiązań,

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,

  • Umiejętności rozwijania partnerskich relacji z Partnerami oraz Klientami,

  • Chęci do podejmowania inicjatywy, ponadprzeciętnego zaangażowania oraz wysokich ambicji,

  • Dokładności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • Wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań,

  • Program wdrożenia dzięki któremu spedycja nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu,

  • System premii miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych,

  • Pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Od 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy