Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością j. niemieckiego

EuropoolO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy czołowym polskim producentem poliestrowych oraz polipropylenowych basenów kąpielowych, które oferowane są w Polsce jak i  krajach Europy  Zachodniej. W swojej ofercie posiadamy także wanny spa, technikę basenową oraz zadaszenia basenowe. Oprócz samych produktów zajmujemy się kompleksową obsługą klienta oferując usługi transportu, montażu oraz serwisu swoich produktów w Polsce jak i  w Niemczech

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta ze znajomością j. niemieckiego.

Praca nie obejmuje możliwości pracy zdalnej.

Miejsce wykonywania pracy: Padniewko, 88-300 Mogilno.

Opis stanowiska:

*Przyjmowanie zamówień oraz nadzorowanie ich terminowości, poprawności ustalonych warunków, itp.

*Wprowadzanie danych do systemu,

*Przetwarzanie zapytań klientów niemieckojęzycznych,

*Tworzenie dokumentacji,

*Przygotowywanie ofert handlowych,

*Kontakt telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi,

*Prowadzenie korespondencji w j. niemieckim.

Wymagania:

*Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie,

*Podstawowa znajomość języka angielskiego,

*Samodzielność w pracy,

*Znajomość pakietu MS Office,

*Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i społecznych.

Oferujemy:

*stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie na podstawie umowy o pracę,

*przejrzysty system wynagrodzeń,

*możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem branży;

*Dużą samodzielność w pracy,

*Pracę w młodym zespole,

*Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia (tj. telefon służbowy, laptop itp.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy