Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością j. węgierskiego

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Czeladź, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora odzieży roboczej w Europie pilnie poszukujemy kandydatów ze znajomością języka węgierskiego, gotowych objąć poniższe stanowisko:

Numer ref.: 220421/PPD/MKO

Ilość wakatów: 1

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie reklamacji i zwrotów
  • Procesowanie zamówień klientów
  • Obsługa zapytań klientów węgierskojęzycznych (telefon + email)
  • Współpraca z oddziałem w Wielkiej Brytanii, współpraca z innymi działami firmy np. księgowość, magazyn, dział zaopatrzenia
  • Rozwiązywanie bieżących problemów klientów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka węgierskiego - warunek konieczny
  • Dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość i zaradność
  • Znajomość pakietu Ms Office, a w szczególności Excel i Word
  • Umiejętność obsługi poczty email (Outlook)
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę (pierwszą na okres próbny, 3 miesiące) - docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie - do ustalenia w zależności od doświadczenia kandydatów
  • Pracę w nowo wybudowanym biurze oraz parking firmowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego, bony świąteczne
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Częściowo możliwość pracy zdalnej

Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne