Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiegoNumer ref.: ASOK/01/21/AC

Obowiązki:

  • Obsługa zleceń od klientów anglojęzycznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i zapytań ze strony klienta (pierwsza linia wsparcia)
  • Doradztwo w sprawie produktów i usług firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Zdolności analitycznego myślenia, zmysł techniczny
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych technologii
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę przez naszego Klienta
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Nowoczesne, atrakcyjne miejsce pracy w Katowicach

Oferta pracy stałej.

Zadzwoń lub napisz: 723 004 319

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne