Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów (w szczególności w języku czeskim),

  • udzielanie porad i informacji Akceptantom spółki w sprawach dotyczących dokonywania transakcji oraz zagadnień technicznych dotyczących terminali płatniczych,

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych od akceptantów oraz partnerów spółki,

  • odpowiedzialność za terminową realizację zleconych zadań,

  • realizacja pisemnych oraz emaliowych dyspozycji Akceptantów,

  • wprowadzanie do systemu zmian danych teleadresowych Akceptantów,

  • kompleksowa obsługa reklamacji otrzymywanych od Akceptantów,

  • praca w godzinach 8:00 - 20:00 – zmiany 8 godzinne, elastyczny grafik.

Nasze wymagania

  • znajomość j. czeskiego na poziomie native lub minimalnie C1,

  • minimum wykształcenie średnie,

  • dobra znajomość Pakietu MS Office,

  • opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • komunikatywność i operatywność,

  • punktualność, terminowość i umiejętność zarządzania czasem przy wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie B1,

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

  • doświadczenie w obsłudze/serwisowaniu terminali POS/kas fiskalnych/autoryzacji transakcji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy