Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie diagnozowania występujących problemów technicznych na terminalach płatniczych (rozmowy przychodzące),

  • Udzielanie porad klientom w zakresie instruktażu dotyczącego obsługi terminala płatniczego i przeprowadzania transakcji płatniczych,

  • Aktualizacja danych klientów w systemach Spółki,

  • Współpraca z innymi działami Spółki

  • Praca w godzinach 8:00-20:00 zmiany 8 godzinne elastyczny grafik.

Nasze wymagania

  • jesteś native speakerem j. czeskiego,

  • posiadasz minimum wykształcenie średnie,

  • dobrze znasz MS Word oraz MS Excel,

  • jesteś osobą opanowaną i potrafiącą radzić sobie w trudnych sytuacjach,

  • cechuje Cię sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • potrafisz pracować w zespole,

  • jesteś osobą komunikatywną i operatywną.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

  • doświadczenie w obsłudze/serwisowaniu terminali POS/kas fiskalnych/autoryzacji transakcji.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • pakiet świadczeń socjalnych również dla Twoich bliskich

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

eService Sp. z o.o.

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy