Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka tureckiego

Devire O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego międzynarodowego Klienta, wieloletniego lidera w branży produkcyjnej z oddziałem w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka tureckiego. Wymagana jest znajomość języka tureckiego na poziomie zaawansowanym oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zadania na tym stanowisku:

  • Wykonywanie pracy zgodnie z założeniami biznesowymi Firmy
  • Wprowadzanie danych i zamówień do systemu SAP
  • Utrzymywanie danych w systemie SAP
  • Kontakt z przedstawicielami handlowymi z rynku tureckiego
  • Obsługa zamówień w języku tureckim
  • Dbanie o poprawność danych wprowadzanych do systemu
  • Praca z systemem SAP, CRM, MS Office
  • Wykonywanie zadań administracyjnych związanych z obsługą klienta - przyjmowanie zamówień, wprowadzanie do systemu, przyjmowanie reklamacji itp.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka tureckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność codziennej współpracy z zespołem
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Dla Ciebie:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, w Firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji (na rynku od 80 lat)
  • Nauka systemu SAP
  • Niekorporacyjna atmosfera - wszyscy mówimy do siebie po imieniu :)
  • Praca w godzinach 9:30 - 17:30
  • Bezpośrednia współpraca z zespołem w Turcji

    Jeśli znasz język turecki i poszukujesz nowego miejsca pracy - ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne