Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języków obcych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR jest dynamicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego. Z roku na rok notujemy szybki i stały rozwój, który zawdzięczamy nastawieniu na profesjonalizm oraz wykorzystywanie najnowszych metod i technologii w zakresie realizowanych przez nas usług. Naszą najwyższą wartością jest wysoka skuteczność działań, która przyczynia się do osiągania sukcesów przez naszych Partnerów biznesowych.

    Nasz Klient, to firma z sektora SSC/BPO, która aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko

    Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. obcych
    Workplace: Katowice
    ED/KAT/OKW

    Zakres obowiązków:

    • Biężacy kontakt z Klientem w j. obcym (mailowo i telefonicznie)
    • Monitorowanie zaległych płatności w systemie
    • Codzienna współpraca z działem księgowości
    • Przygotowywanie raportów

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka włoskiego (min. B2)
    • Mile widziana znajomość innego języka obcego (francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Znajomość MS Office
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
    • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze finansów i rachunkowości
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość wykorzystywania obcego języka na co dzień
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe godziny pracy (8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
    • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, talony żywieniowe i inne)
    • Pyszną kawę z expressu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lobo So. z o.o., Sp.k. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.