Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Panek S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie telefoniczne i mailowe klientów/kontrahentów

  • obsługa wewnętrznego systemu

  • przyjmowanie oraz obsługa zleceń

  • informowanie o świadczonych usługach

  • koordynacja realizacji zleceń przez pracowników

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy

  • dyspozycyjność do pracy w weekendy (minimum 2 w miesiącu)

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek

  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva

  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze

  • pakiet merytorycznych szkoleń

  • możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Panek S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko jak i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju.

Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, miłośników motoryzacji, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Przewiń do profilu firmy