Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

NASH TACKLE sp. z o.o.

4 5006 500 brutto / mies.
  • Familijna 54, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Familijna 54

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zamówień

  • Utrzymywanie praktycznej wiedzy na temat wszystkich dostarczanych przez nas produktów, tak by być w stanie wyjaśnić każdy aspekt w mgnieniu oka i szybko rozwijać zrozumienie nowych produktów

  • Odpowiadanie na pytania oraz rozwiązywanie problemów głównie w języku angielskim

  • Komunikacja z pozostałymi działami

  • Komunikacja z klientem - mailowa oraz telefoniczna

  • Rozwój osobisty i szkolenie — osobista odpowiedzialność za ukończenie wszystkich przydzielonych szkoleń i wymagań dotyczących rozwoju wiedzy o produkcie i branży

Nasze wymagania

  • Jezyk angielski w mowie i piśmie

  • Język niemiecki lub francuski w mowie i piśmie - mile widziany

  • Dokładność i precyzyjność

  • Znajomość programów Microsoft Office (obowiązkowa) i systemów ERP (mile widziana)

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pracy z trudnym klientem

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Doświadczenie wędkarskie będzie mile widziane, choć nie niezbędne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwości rozwoju

  • Miłą atmosferę

  • Pracę od pon. do pt. w godz. 8-16

O nas

Firma Nash Tackle, wiodący w branży wędkarstwa karpiowego producent oraz dystrybutor wysokiej klasy sprzętu wędkarskiego z europejskim centrum dystrybucji zlokalizowanym w Żorach.