Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

EMKA S.A.O firmie

  • Żyrardów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Emka S.A. jest jedną z czołowych firm w kraju działającą w branży ochrony środowiska, świadczącą usługi dla klientów m.in. z branży medycznej. Obecnie w związku z ciągłym rozwojem poszukuje odpowiedniego kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Do zadań osoby obejmującej stanowisko będzie należało:

  • praca w zespole ds. obsługi BDO,
  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami firmy,
  • przyjmowanie nowych zleceń od potencjalnych i obecnych klientów firmy,
  • koordynowanie zleceń będących w trakcie realizacji,
  • kompleksowa obsługa klientów w pozostałych aspektach współpracy (przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień oraz zgłoszeń reklamacyjnych itd.),
  • monitoring wykonania usług,
  • bieżąca współpraca z pracownikami realizującymi usługi w terenie,
  • współpraca w zakresie tworzenia nowych ofert,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji i długofalowej współpracy z klientami.

Od osób pragnących przyjąć na siebie wymienione obowiązki oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego - wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • posiadanie doświadczenia w zakresie obsługi BDO będzie ważnym atutem,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu Office,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • wysokiej kultury osobistej.

Osobie zatrudnionej gwarantujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę pełną wyzwań w ciekawej i dynamicznej branży,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • miłą atmosferę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne