Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klientów ( Customer Service Specialist )

Ideal Standard Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów indywidualnych - pierwszy kontakt z Klientem poprzez obsługę infolinii Ideal Standard Polska

  • Definiowanie potrzeb klientów w zakresie proponowanych rozwiązań

  • Efektywne zarządzanie zamówieniami Klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

  • Wsparcie Działu Handlowego w ramach procesów sprzedażowych

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji sprzedażowej oraz logistycznej

  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej do fakturowania

  • Organizacja dostaw w ramach sieci dystrybucji

  • Wprowadzanie danych klientów, zakładanie kartotek pozyskanych klientów – baza danych

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Współpraca z terenowymi strukturami sprzedaży

  • Kontrolowanie stanu należności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia procesów sprzedażowych i logistycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym bądź wyższym,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, oprogramowania SAP (będzie dodatkowym atutem)

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Pro aktywność i nastawienie na rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • Otwartość, dyspozycyjność, odpowiedzialność za powierzone zadania i podejmowane decyzje,

  • Chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w ramach wykonywanego stanowiska

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w LUXMED

  • Dodatkowe świadczenie urlopowe

  • Ubezpieczenie NNW

  • Kartę Multi Sport

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

NAZWA IDEAL STANDARD TO NIE PRZYPADEK.

NAZYWAMY SIĘ IDEAL STANDARD

Naszym zdaniem każdy może mieć idealną łazienkę, w odpowiednim dla siebie standardzie. Wysokiej klasy produkty do łazienek wytwarzamy od ponad 100 lat i wiemy jak to robić. Na temat projektowania i produkcji wyposażenia do łazienki wiemy niemal wszystko. Wyznaczanie Idealnego Standardu na wielu płaszczyznach jest w naszym DNA.

Więcej informacji na https://www.idealstandard.pl

Polska Spółka międzynarodowej korporacji poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów / Customer Service Specialist

Poszukujemy zorganizowanego specjalisty/ki ds. Obsługi klienta i wsparcia sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za wsparcie działu handlowego w obsłudze klientów i procesów sprzedażowych.

Przewiń do profilu firmy