Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klientów i zamówień Cz/Sk (k/m)

Westwing.pl O firmie

Rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wprowadzić wyjątkowość do domu i stylu życia naszych klientów w 11 krajach Europy. Będąc niespełna 9 lat na rynku, osiągnęliśmy dochody w wysokości 267 milionów euro. Co ważniejsze, perspektywy rozwoju są ogromne.

Specjalista ds. obsługi klientów i zamówień CZ/SK (k/m)

Opis stanowiska:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na czeskim i słowackim rynku home & living,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami czeskimi i słowackimi,
  • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań),
  • Bieżąca obsługa zamówień,
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego – warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu i myśleniu,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem,
  • Entuzjazm i empatia,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta,
  • Sprawna obsługa programów MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Profesjonalizm kadry zarządzającej oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Motywujące wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.

Specialista zákaznického centra a oddělení tvorby objednávek s češtinou/slovenštinou

Posláním společnosti Westwing je inspirovat a z každého interiéru udělat krásný domov. V současnosti nabízíme výrobky a tipy na zařizování více než 1300 tisícům zákazníků v 11 zemích. Tajemství našeho úspěchu tkví v různorodém týmu šikovných lidí s pozitivním nastavením. Protože se snažíme neustále rozvíjet a růst, hledáme průběžně nové lidi z různých oblastí do našeho mezinárodního týmu.

Náplň práce:

  • Budování pozitivního obrazu společnosti na českém trhu v odvětví home & living
  • Navázání a udržení trvalých vztahů s českými a slovenskými zákazníky
  • Neustálý kontakt s klienty pomocí e-mailu a telefonu (odpovědi na otázky, vyjasnění pochybností, aktivní hledání řešení)
  • Komplexní obsluha při tvorbě objednávky
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky:

  • Plynulá čeština/slovenština podmínkou (native speaker)
  • Komunikativní znalost polského nebo anglického jazyka
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost myšlení v souvislostech
  • Příjemný hlasový projev, výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Nadšení pro práci a empatie
  • Schopnost kreativně řešit problémy
  • Předchozí zkušenosti s telefonickou nebo přímou obsluhou klienta- výhodou
  • Uživatelská znalost balíčku MS Office

Nabízíme:

  • Práci v mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Profesionální přístup managementu a možnost neustálého zlepšování svých dovedností
  • Motivující finanční ohodnocení, soukromou zdravotní péči a dofinancování karty Multisport

Prosíme o zaslání CV pouze v polském nebo anglickém jazyce.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy