Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych

  • Żyrardów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMKA S.A.

    Należąca do grupy EMKA spółka EMKA TRANS, zajmująca się obsługą międzynarodowego ruchu turystycznego w zakresie wynajmu luksusowych autokarów turystycznych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Żyrardów

    Opis stanowiska:

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wysoką jakość kontaktów z kluczowymi klientami Spółki, opracowanie ofert handlowych oraz przygotowanie logistycznych koncepcji współpracy. Będzie gotowa organizacyjnie i merytorycznie do reprezentowania Spółki podczas branżowych imprez w kraju i za granicą.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego. Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym, silnym atutem
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomość drugiego języka obcego, zwłaszcza niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym, silnym atutem
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Dobrej prezencji
    • Umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do realizacji powierzonych zadań i osiągania założonych celów
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Rozwój osobisty w oparciu o know how firmy oraz zewnętrzne szkolenia
    • Współpracę z renomowanymi tour operatorami
    • Pracę w młodym zespole, w samodoskonalącej się organizacji
    • Umowę o pracę
    • Pakiet medyczny oraz kartę Multisport
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EMKA SA lub EMKA TRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie przy ul. Jaktorowskiej 15 A (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.