Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych z j. angielskim i niemieckim

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciepłownicza 23C

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie perfekcyjnie działających procedur Customer Service

  • Odpowiedzi e-mailowe na pytania Klientów z USA, DE, UK, FR, IT, ES, AU kupujących produkty Home & Kitchen, Bike Accessories, Tools, Sports znanych na całym świecie marek

  • Opieka “Last Mile” - kontrola terminów dostaw produktów i w razie opóźnień informowanie Klientów

  • Przekazywanie Klientom informacji o sposobie rozwiązania problemu z zamówieniami

  • Przekazywanie Klientom informacji o produktach

  • Ustalanie z osobami z teamu treści odpowiedzi do Klientów w skomplikowanych przypadkach

  • Monitorowanie komunikacji oraz parametrów statystyk odpowiedzi w jednym systemie "e-desk" spinającym wszystkie kanały sprzedaży

  • dokonywanie zwrotów i refundów poprzez system ERP

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (w mowie i piśmie)

  • Otwartość, empatia i doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne)

  • Znajomość MS Excel

  • Doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę B2B w pełnym wymiarze i rosnące systematycznie zarobki

  • Dodatkowe projekty (prowadzenie sklepów ecommerce) z możliwością rozwoju swoich umiejętności i zwiększenia poziomu zarobków

  • Nieustanny rozwój w obszarze sprzedaży e-comerce na świecie w wielojęzyczny środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • W pełni pracę zdalną lub hybrydową

  • Możliwość korzystania z nowoczesnego biura w Warszawie lub Krakowie

  • oferujemy dodatkowo: szkolenia zagraniczne w Szwajcarii, komputer klasy MacBook Air M1, codzienny rozwój w międzynarodowym środowisku fantastycznych osób, płaska struktura