Specjalista ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych z j. niemieckim

Newell Poland Services Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jako Specjalista ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych z j. niemieckim i angielskim, będziesz odpowiadał/a na pytania klientów, którzy na co dzień korzystają z naszych produktów.

Jakie to produkty?

Nasze portfolio jest bardzo zróżnicowane - od artykułów piśmienniczych po małe AGD, ale są to marki znane na całym świecie m.in. Parker, Waterman, Yankee Candle, Contigo, NUK, Marmot czy Crockpot.

Będąc częścią naszego zespołu, będziesz miał/a możliwość wykorzystania znajomości języków obcych w praktyce. Będziesz mógł/mogła doskonalić je rozmawiając i korespondując z klientami z rynków anglo- i niemiecko-języcznych.

Jeśli nie masz doświadczenia w obszarze obsługi klienta, nie martw się!

Wszystkiego, czego potrzebujesz, nauczysz się podczas szkoleń i pracy z nami!

Twoje główne zadania:

- Odpowiadanie na pytania konsumentów, poprzez trzy kanały komunikacji: telefon, email oraz live chat

- Wprowadzanie zamówień oraz danych dotyczących zgłoszeń do naszego systemu informatycznego

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Otwartość i doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne)

  • Empatia i pasja do pracy z klientem

  • Znajomość MS Word i Outlook

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość SalesForce & SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • 100% home office

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku, 9.00 – 17.00

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Plan emerytalny PPE (3,5%)

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole (nasi pracownicy w poznańskim biurze reprezentują ponad 30 narodowości)

  • Nowoczesne biuro w samym centrum Poznania (w pobliżu znajduje się dworzec PKS i PKP)

  • Parking dla rowerów

  • Kartę Multisport / bilety do kina

  • Zniżki na wybrane artykuły piśmiennicze naszych marek

  • Lekcje języka angielskiego/niemieckiego/polskiego

  • Szkolenie SalesForce & SAP

  • Dodatkowe projekty, dla żądnych wiedzy i rozwoju

  • Aromatyczną kawę i herbatę w naszej biurowej kuchni, aby rozmowy przebiegały w jeszcze lepszej atmosferze.

Newell Poland Services Sp. z o.o.

Newell Brands (NASDAQ: NWL) is a leading global consumer goods company with a strong portfolio of well-known brands, including Paper Mate®, Sharpie®, Dymo®, EXPO®, Parker®, Elmer’s®, Coleman®, Marmot®, Oster®, Sunbeam®, FoodSaver®, Mr. Coffee®, Graco®, Baby Jogger®, NUK®, Calphalon®, Rubbermaid®, Contigo®, First Alert®, and Yankee Candle®. For hundreds of millions of consumers, Newell Brands makes life better every day, where they live, learn, work and play.

Przewiń do profilu firmy