Specjalista ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych z jęz. niemieckim

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Juliusza Słowackiego 199

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji handlowych

  • Bieżąca obsługa kontrahentów w języku niemieckim

  • Realizowanie i koordynowanie zleceń

  • Przygotowywanie wycen, ofert, prowadzenie dokumentacji przetargowej

  • Badanie rynku konkurencji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta

  • Prawo jazdy kat. B

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Duża samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Parking samochodowy oraz rowerowy do dyspozycji pracowników, a jeśli wybierasz komunikację miejską, bardzo dogodny dojazd

  • Owocowe dni, konkursy wewnątrzfirmowe, pakiet sportowy

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Program wdrożeniowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy