Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klientów

ALVEUS Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Międzynarodowa firma, działająca w branży sanitarno-kuchennej, poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi KlientówNumer ref.: Miejsce pracy: Lesznowola (pow. piaseczyński)

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja zamówień oraz nadzór nad ich terminowością, poprawnością warunków handlowych, itp.
  • Stała współpraca z działem handlowym oraz logistyką
  • Kontakt z klientami firmy (udzielanie informacji nt statusu wysyłek, wyjaśnianie rozbieżności)
  • Monitorowanie należności klientów
  • Realizowanie bieżących zadań zlecanych przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizowania sobie pracy wg priorytetów
  • Dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

 Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Osoby zamieszkujące w pobliżu siedziby firmy

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej marce i pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczeń
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dodatnie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz mojego wizerunku zawartych w odpowiedzi na ofertę pracy przez Alveus Sp. z o.o. (ul. Słoneczna 155a; 05-506 Lesznowola) dla potrzeb procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy