Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi klientów rynków wschodnich

  • Radonice (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ejko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

W  związku z dynamicznym rozwojem do swojego biura w Radonicach pod Błoniem poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Radonice (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt z klientem rynków wschodnich – przyjmowanie zleceń przeładunkowych i  ich obsługa
  • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert i wycena zleceń
  • Współpraca z agencjami celnymi

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Raportowanie wyników do przełożonych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

W ZAMIAN:

  • Oferujemy stałą umowę o pracę
  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze
  • Krótką ścieżkę decyzyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.