Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi klientów rynków wschodnich

  • Radonice (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ejko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

    W  związku z dynamicznym rozwojem do swojego biura w Radonicach pod Błoniem poszukuje:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Radonice (pow. warszawski zachodni)
    Region: mazowieckie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Kontakt z klientem rynków wschodnich – przyjmowanie zleceń przeładunkowych i  ich obsługa
    • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert i wycena zleceń
    • Współpraca z agencjami celnymi

    WYMAGANIA:

    • Biegła znajomość języka rosyjskiego
    • Znajomość procesów magazynowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Raportowanie wyników do przełożonych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    W ZAMIAN:

    • Oferujemy stałą umowę o pracę
    • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze
    • Krótką ścieżkę decyzyjną
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.