Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klientów

Hydroline Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowa 19, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hydroline Poland Sp. z o.o.

Metalowa 19

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca komunikacja z Klientem,

  • Przyjmowanie oraz potwierdzanie zamówień Klientów,

  • Wprowadzanie zamówień Klientów do systemu ERP,

  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień do Klientów, informowanie Klienta w przypadku opóźnień,

  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów,

  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów,

  • Przyjmowanie reklamacji od Klientów, w zakresie niezgodności w dostarczanych ilościach, terminowości dostaw oraz niezgodności jakościowych,

  • Prowadzenie raportów dotyczących procesu reklamacyjnego,

  • Przygotowywanie zestawień oraz raportów oraz wsparcie realizacji projektów,

  • Odpowiedzialność za terminowość wysyłek,

  • Kontakt z klientem w przypadku wymagań dotyczących pakowania i przygotowania dokumentacji wysyłkowej,

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz kontrola kluczowych wskaźników efektywności (KPI) w obszarze wykonywanych obowiązków,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie Średnie lub wyższe,

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień logistycznych,

  • Dobra znajomość środowiska Microsoft, Excel, ERP,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Zdyscyplinowanie,

  • Punktualność,

  • Dokładność,

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • kartę Multisport

  • prywatną opiekę medyczną

  • prywatne ubezpieczenie grupowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie? Ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i atrakcyjne wynagrodzenie? Zależy Ci na miejscu, gdzie będą szanowane Twoje prawa i atmosfera pracy? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikację i dołącz do Hydroline – czołowego producenta w dziedzinie produkcji siłowników hydraulicznych. Zaufaj doświadczeniu i tradycji budowanej od ponad 50 lat!

Przewiń do profilu firmy