Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klientów z językiem ukraińskim

Cosibella Sp. z o.o.

umowa zlecenie
23,0025,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
23,0025,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jutrzenki 177

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradzać Klientom w zakresie doboru produktów, znajdujących się w asortymencie sklepu lub dotyczącym ich pielęgnacji

  • Kontaktować się telefonicznie i mailowo z Klientami

  • Odpowiadać na zapytania Klientów na czacie i w mediach społecznościowych

  • Dbać o wysoką jakość obsługi Klienta oraz dobry wizerunek firmy

  • Raportować wyniki pracy

  • Współpracować z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków

  • I wiele innych, o których jeszcze nie wiemy :)

Nasze wymagania

  • Język ukraiński w mowie i piśmie (biegła znajomość)

  • Język polski (komunikatywny)

  • Wiedza kosmetologiczna i zainteresowanie tą branżą - warunek konieczny

  • Lubisz pracę w zespole

  • Angażujesz się w to co robisz

  • Jesteś kreatywny/na i lubisz stosować nietypowe rozwiązania

Mile widziane

  • Ukończone lub w trakcie kursy/szkolenia/studia w zakresie kosmetologii

To oferujemy

  • Pracę w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze

  • Pakiet medyczny

  • Masaże w godzinach pracy

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Możliwość nauki języka angielskiego i hiszpańskiego w godzinach pracy

  • Wsparcie psychologa

  • Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne

  • Zniżki na asortyment sklepu oraz zabiegi kosmetyczne w Cosibella Corner

  • Bezpłatne porady prawne

  • Bogaty pakiet szkoleń

  • Cykliczne webinary ze specjalistami

  • Dopłatę do okularów

O nas

Miło nam będzie zaprosić Cię do świata Cosibelli. Nasza firma istnieje na rynku polskim od kilku lat, w ciągu tego czasu odnotowaliśmy olbrzymi wzrost sprzedaży i rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Rozwijamy sprzedaż na rynku ukraińskim, czeskim, słowackim, niemieckim i węgierskim.

Obecnie do naszego działu kosmetologów poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klientów z językiem ukraińskim z wiedzą kosmetologiczną.

Praca w Cosibelli opiera się głównie zaangażowaniu, dlatego na początek zadaj sobie kilka pytań:

Czy branża beauty nie jest Ci obca i chcesz się w niej rozwijać?

Płynnie posługujesz się językiem ukraińskim i polskim?

Czy posiadasz umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktu z ludźmi?

Czy posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta?

Czy lubisz ciągłe wyzwania i zmiany?

Jeżeli odpowiesz na nie twierdząco, chętnie Cię poznamy :) Więcej szczegółów powyżej.