Specjalista ds. obsługi klientów z włoskim

Sofidel Poland Sp. z.o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zewnętrznymi we Włoszech,

  • Współpraca z działem sprzedaży obsługującym rynek włoski,

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących realizacji polityki sprzedażowej na rynku włoskim,

  • Wprowadzanie i aktualizacja zamówień w SAP.

Nasze wymagania

  • Znajomość języków obcych: włoski – ojczysty lub biegle, angielski – bardzo dobry,

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obsłudze klienta, preferowane w sektorze B2B,

  • Wiedza w zakresie podstaw księgowości,

  • Swoboda w pracy z narzędziami Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela,

  • Umiejętność obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Skuteczność w komunikacji, również w relacjach na odległość,

  • Silna orientacja i koncentracja na kliencie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Wynagrodzenie oraz pakiet benefitów zgodny z rynkowym standardem,

  • Udział w pracach międzynarodowych zespołów projektowych,

  • Stały kontakt z językiem włoskim dzięki codziennej pracy z klientami i współpracownikami z Włoch.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Sofidel Poland Sp. z.o.o.

Grupa Sofidel jest jednym z czołowych światowych producentów papieru do zastosowań sanitarnych i domowych. Została założona w 1966 roku. Obecnie realizuje swoją misję w 12 krajach: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Szwecja, Polska, Węgry, Grecja, Rumunia oraz USA. Grupa zatrudnia ponad 6000 pracowników, a sprzedaż netto wynosi 1,919 milionów euro (dane z 2019). Zdolności produkcyjne przekraczają milion ton rocznie (1.308.000 ton w 2019). Regina, najbardziej znana marka firmy, jest obecna na niemal wszystkich rynkach referencyjnych. Inne marki to: Softis, Le Trèfle, Sopalin, Thirst Pockets, KittenSoft, Nalys, Cosynel, Lycke, Nicky, Papernet. Grupa bierze udział w programie WWF Climate Savers oraz w inicjatywie Global Compact Organizacji Narodów Zjednoczonych. Widząc w zasadach zrównoważonego rozwoju strategiczny czynnik wzrostu gospodarczego oraz kapitału społecznego, podejmuje zobowiązania ograniczające wpływ swojej produkcji na środowisko. Cele Sofidel w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych (GHG) do 2030 r. zostały zatwierdzone przez inicjatywę Science Based Targets (SBTi) jako zgodne z zawartym w porozumieniu paryskim wymogiem ograniczenia średniego wzrostu temperatury znacznie poniżej 2°C.

Przewiń do profilu firmy