Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (umowa na zastępstwo ok. 10 miesięcy)

Twoje przyszłe zadania:

  • obsługa przypisanych Klientów oddziału (doradztwo w zakresie sprawnej organizacji przewozu przesyłek, raporty, statystyki, wyjaśnianie bieżących spraw),
  • weryfikacja jakości oraz ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług,
  • dbałość o poprawną komunikację między klientami a GLS.

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klientów (mile widziane),
  • znasz dobrze pakiet MS Office (w szczególności Excel),
  • potrafisz i lubisz współpracować w zespole,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w budowaniu relacji,
  • umiesz analizować problemy oraz szukać i rekomendować rozwiązania,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • znasz język angielski na min. poziomie komunikatywnym (poziom B1).

Czujesz, że to oferta pracy dla Ciebie?

Kliknij przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszej GLS’owej paczki!

  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy,
  • 13 pensja,
  • partnerskie relacje,
  • zniżka na przesyłki kurierskie,
  • nagrody świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • pakiet szkoleń

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest firma General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki (zwana dalej GLS Poland). Dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym realizacji przysługujących Pani/Panu praw, po wybraniu przycisku Aplikuj. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy