Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. obsługi Kluczowych Klientów

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 11.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wiodący producent preparatów medycznych i kosmetyków opartych na bazie srebra koloidalnego (AG10,) w związku z dynamicznym rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów na rynek poszukuje:

Przedstawiciela ds. obsługi Kluczowych Klientów
Teren działania:
I region:  woj. mazowieckie, podlaskie,lubelskie
II region: woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie.

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż i promocja produktów firmy
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami i grupami zakupowymi
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • reprezentacja firmy - udział w targach i promocjach

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku lub jako przedstawiciel handlowy w pokrewnych branżach
  • prawa jazdy kat. b
  • dużego poziomu motywacji i wytrwałości w dążeniu do celu
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowania

 OFERUJEMY:

  • atrakcyjną formę wynagrodzenia: stała pensja+premia od wyników sprzedażowych
  • bonusy i programy motywacyjne
  • bezpłatne szkolenia
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość awansu i rozwoju kariery zawodowej w polskiej firmie farmaceutycznej
  • umowę o pracę
  • pracę na bazie dotychczasowych klientów.
Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać w terminie 21 dni od daty ukazania się ogłoszenia z podaniem nazwy Regionu w tytule maila klikając w przycisk aplikowania.
oraz dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się