Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi kontrahenta

Global Food Hygiene D. Urbański Spółka Komandytowa

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Klientami firmy w zakresie poprawności przebiegu procesu realizacji zamówień (ERP)

  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej w tym faktur sprzedażowych

  • Przygotowywanie regularnych raportów, analiz i zestawień

  • Ścisła współpraca z działem logistyki i produkcji

  • Wsparcie Działu Handlowego w kontaktach z klientem

  • Współpraca z Opiekunem Klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane ekonomiczne

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Nastawienie na cel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość pakietu MS Office (Word i Excel)

  • Mile widziana znajomość programu COMARCH

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

Poznaj Nas! Jesteśmy producentem, importerem, dystrybutorem art. BHP dla branży spożywczej. Szczegółowe informacje o firmie znajdziesz na naszej stronie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.

Przewiń do profilu firmy