Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi kontraktów

Pro Sentium Sp. z o.o. Sp. komandytowaO firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szukasz zmian? Chcesz się dalej rozwijać? A może chcesz zmienić branżę i nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do zespołu firmy Sentium!

Czym się zajmujemy?

Świadczymy profesjonalne usługi opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.sentium.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa nowych zapytań napływających do firmy i obsługa biegnących kontraktów
  • organizacja i koordynacja wyjazdów personelu opiekuńczego do Niemiec
  • współpraca z niemieckimi partnerami firmy
  • inne prace biurowe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnej branży - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy