Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi kontraktów z j. niemieckim

PERLA POLSKAO firmie

PERLA POLSKA

Przemysłowa 26

Głobino (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów Spółki

  • monitorowanie i analizowanie danych dotyczących klientów, sprzedaży oraz optymalizacja asortymentu

  • analiza potrzeb i oczekiwań klientów

  • tworzenie raportów i ofert handlowych

  • współpraca z innymi działami Spółki w obszarze optymalizacji modelu współpracy z klientami

Nasze wymagania

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • posiadania doświadczenia w sprzedaży, mile widziane w branży spożywczej

  • znajomości pakietu MS Office, szczególni MS Excel

  • doświadczenia w tworzeniu i realizacji krótko-, średnio- oraz długoterminowych strategii sprzedażowych

  • komunikatywności i asertywności – umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji

  • umiejętności analitycznego interpretowania danych

  • umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym zespole, w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W Perla Polska tworzymy zespół europejskiego lidera na rynku smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję. Naszą pasją i prawdziwą specjalnością są hummus, antipasti, sałatki, wrapy, dania z owoców morza i dania gotowe. Mimo, że jesteśmy na stołach konsumentów niemal całej Europy to firma nadal zachowała swój rodzinny charakter. Po prostu wiemy, że tworzenie zdrowego jedzenia to sztuka wymagająca równowagi w każdej dziedzinie życia.

Zajrzyj do nas i sprawdź czym się zajmujemy na www.antipasti.pl lub www.perlaeurope.com

Przewiń do profilu firmy