Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi logistycznej

ESA Logistika O firmie

  • Kokotów (pow. wielicki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycji drogowej (Kraków, Gliwice), spedycji morskiej i lotniczej (Piaseczno), transportu specjalnego oraz magazynowe w Gdańsku, Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie, Radomiu, Żyrardowie, Dobrej, Mszczonowie, Poznaniu, Mielcu i Emilianowie.

Aktualnie w związku z rozwojem Naszej organizacji poszukujemy:

Jakie będą Twoje zadania?

  • rejestrowanie zamówień Klientów w systemie informatycznym
  • administrowanie danymi oraz kontrolowanie poprawności procesów magazynowych w systemie SAP
  • monitorowanie stanu magazynu i zaopatrzenia
  • przekazywanie zamówień klientów do magazynu
  • kontrola transportu klient-magazyn
  • optymalizacja procesów logistycznych
  • dokonywanie inwentaryzacji na podległym obszarze
  • nadzór i zarządzanie nad magazynem
  • dokonywanie, raportowanie oraz analiza wyników inwentaryzacyjnych na podległym obszarze
  • współpraca z innymi działami
  • przestrzeganie przepisów BHP, procedur i instrukcji

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w obszarze magazynowym związane z obsługą systemów klasy ERP
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące/techniczne
  • znajomość procesów magazynowych i produkcyjnych
  • podstawowa znajomość Pakietu MS Office
  • mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP oraz uprawnienia na wózki widłowe
  • szeroko-rozwinięte umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, rzetelność, dokładność, umysł analityczny

Nasza oferta:

  • bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę (wstępnie na okres próbny) – praca zmianowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz benefity (opieka medyczna, opieka prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej OK SYSTEM, świąteczna karta przedpłacona oraz comiesięczne zasilenie karty kultura w ramach ZFŚS)
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespolewspółtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)
  • pracę w firmie, której dynamika rozwoju niesie ze sobą ciągle nowe możliwości

Ogłoszenie archiwalne