Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

Schenker Sp. z o.o.O firmie

Schenker Sp. z o.o.

Prosta 16

Łozienica (pow. goleniowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa procesów magazynowych,
  • Zamawianie i organizacja transportów,
  • Odpowiadanie na reklamacje, analizowanie ich przyczyn i opracowywanie działań korygujących,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem zagranicznym (w jęz. angielskim).

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (telefoniczny i mailowy kontakt z klientem),
  • Umiejętność analizowania danych,
  • Umiejętności obsługi komputera, w szczególności Excel.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze systemu ERP.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Miejsce pracy: ul. Prosta 16, 72-100, Łozienica k. Goleniowa,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Specjalista ds. Obsługi Logistycznej, Prosta 16, Łozienica (pow. goleniowski)