Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Logistyki Eksportu

Target PROO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, Danone, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista
ds. Obsługi Logistyki Eksportu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację transportu i wsparcie działu Eksportu w codziennym jego funkcjonowaniu. Na starcie zostaniesz objęty gruntownym programem wdrożeniowym.

Obowiązki

  • koordynacja logistyki pomiędzy dostawcą, a odbiorcą
  • organizacja transportu produktów na terenie Europy Zachodniej i Wschodniej
  • prowadzenie pełnej dokumentacji transportowej
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami
  • sporządzanie, raportów, zestawień, analiz w programie Excel
  • raportowanie bieżących wyników pracy

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i programu Excel
  • komunikatywności
  • operatywności i proaktywności
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, laptop, telefon)
  • Dofinansowanie
    karnetu sportowego
  • Pakiet medyczny
    Luxmed
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy