Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi nieruchomości

Locum SA

  • Przemysłowa 8, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Locum SA

Przemysłowa 8

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa, sprzedaż nieruchomości

  • obsługa administracyjna nieruchomości

  • obsługa umów najmu

  • współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowania projektów umów

  • weryfikacja i ocena nieruchomości

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne, budowlane lub inne związane z nieruchomościami

  • minimum roczne doświadczenie w pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie związane z pracą w biurze pośrednictwa nieruchomości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.