Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Obiektów

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cyfrowy Polsat S.A.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i kontrola stanu technicznego obiektów oraz kontrola terenu nieruchomości.,

  • Nadzór nad stanem prac i rozliczanie z wykonywanych zadań firm współpracującymi w zakresie utrzymania nieruchomości.,

  • Koordynacja prac związanych z usuwaniem usterek i awarii.,

  • Tworzenie procedur wewnętrznych związanych z pełnionymi obowiązkami.,

  • Weryfikacja zamówień materiałowych i przygotowywanie ofert na potrzeby Spółki.,

  • Nadzór nad właściwym serwisowaniem sprzętu i urządzeń Spółki.,

  • Nadzór nad procesem likwidacji środków trwałych i wyposażenia Spółki.,

  • Pomoc w pracach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe.,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.,

  • Uprawnienia budowlane w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, elektrycznej lub sanitarnej – mile widziane.,

  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz normy i przepisy BHP,, prawo jazdy kategorii B.,

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.,

  • Samodzielności w realizacji zadań i proaktywnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji, Pracę w miłym i zgranym zespole.,

  • Prywatna opieka medyczna.,

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi