Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi operacyjnej - Departament Bankowości Inwestycyjnej

Pekao Investment Banking S.A.O firmie

Pekao Investment Banking S.A.

Żwirki i Wigury 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu zawierania umów, w tym wykonywanie zadań z zakresu AML, KYC, konfliktu interesów oraz zarządzania produktami,

  • Obsługa klientów,

  • Przyjmowanie od klientów zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych,

  • Sprawozdawczość w zakresie działalności sprzedażowej,

  • Sporządzanie raportów, w tym raportów dla klientów,

  • Opracowywanie procedur wewnętrznych w zakresie prowadzonych czynności,

  • Prowadzenie baz danych dotyczących klientów oraz rejestru zleceń,

  • Archiwizację dokumentacji,

  • Inne czynności wskazane w procedurach wewnętrznych..

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej,

  • Wyższe wykształcenie w zakresie prawa, finansów, lub inne adekwatne,

  • Licencja maklera papierów wartościowych będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Wysoka dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę pracy,

  • Opiekę medyczną w prywatnym centrum medycznym,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Szkolenia

Pekao Investment Banking SA jest częścią jednej z największych grup finansowych w CEE (Grupa Pekao) i liderem rynku bankowości inwestycyjnej w Polsce oraz najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w 2020 roku w CEE (wg Global Finance).

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja i wpisujesz się w profil kandydata zachęcamy do wysłania CV na adres: [email protected]

Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej zamieszczonej na naszej stronie