Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Organów Korporacyjnych i Kancelarii

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

  • Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

Kuźnicka 1

Police

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja procesu obsługi Zarządu Spółki (m.in. przygotowywanie dokumentów, projektów uchwał, projektów aktów normatywnych, regulaminów, organizacja i protokołowanie posiedzeń Zarządu).
  • Organizacja i udział w procesie obsługi Rady Nadzorczej Spółki.
  • Udział i organizacja procesu obsługi Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy.
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby wniosków KRS.
  • Sporządzanie pism związanych z bieżącą obsługą Spółki oraz prowadzenie rejestru opinii prawnych.
  • Koordynacja procesu zlecania i rozliczania usług prawnych.
  • Prowadzenie, archiwizacja oraz nadzór nad dokumentacją.
  • Wysyłanie korespondencji w zakresie komunikacji z organami korporacyjnymi Spółki oraz akcjonariuszami.
  • Obsługa SAP- moduł Vlm podczas nieobecności Specjalisty ds. Obsługi Kancelarii.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe prawnicze bądź administracyjne.
  • Min. 2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w sporządzaniu wewnętrznych aktów normatywnych (uchwał, zarządzeń, pełnomocnictw) oraz protokołów z posiedzeń organów korporacyjnych.
  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Aktualne oferty pracodawcy
R/45/POLY/2022

Specjalista ds. Obsługi Organów Korporacyjnych i Kancelarii, Kuźnicka 1, Police