Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Organów Korporacyjnych

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów, projektów uchwał, zarządzeń, regulaminów i innych wewnętrznych aktów normatywnych.
  • Organizacja i protokołowanie posiedzeń Zarządu.
  • Nadzór nad wydawanymi pełnomocnictwami Zarządu.
  • Organizacja i udział w posiedzeniach Rady Nadzorczej Spółki.
  • Organizacja i udział w posiedzeniach Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy.
  • Prowadzenie rejestru opinii prawnych.
  • Koordynacja procesu zlecania i rozliczania usług prawnych.
  • Sporządzanie pism związanych z bieżącą obsługą Spółki.
  • Zarządzanie korespondencją w zakresie komunikacji z organami korporacyjnymi Spółki oraz akcjonariuszami.
  • Prowadzenie archiwizacji dokumentacji w formie elektronicznej oraz prowadzenie rejestrów dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (ewentualnie administracyjne).
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w sporządzaniu wewnętrznych aktów normatywnych (uchwał, zarządzeń, pełnomocnictw) oraz protokołów z posiedzeń organów korporacyjnych.
  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Aktualne oferty pracodawcy
R/40/POLY/2022

Specjalista ds. Obsługi Organów Korporacyjnych, Szczecin