Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Clinicforyou Sp. z o.o.O firmie

4 8005 500 brutto / mies.
  • Muchoborska 14
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Clinicforyou Sp. z o.o.

Muchoborska 14

Wrocław

ClinicForYou Sp. z o.o. (www.clinicforyou.com) to firma istniejąca od 2010 roku.

Działająca w środowisku międzynarodowym (branża turystyki medycznej, pozyskiwanie i obsługa pacjentów polskich oraz zagranicznych przyjeżdżających do klinik w Polsce na zabiegi medyczne).

Zadania:

  • obsługa pacjentów (mail, telefon, portale społecznościowe)
  • sprzedaż oferty medycznej, rezerwacja miejsc noclegowych i organizacja pobytu pacjenta w Polsce
  • współpraca z klinikami/hotelami w zakresie sprzedaży ich oferty
  • realizacja planów sprzedaży
  • opieka nad stroną internetową firmy oraz nad profilami społecznościowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (filologia angielska bądź certyfikat potwierdzający znajomość języka) - warunek konieczny
  • znajomość drugiego języka w stopniu minimum średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem
  • wysokie standardy obsługi klienta
  • wysokie umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność
  • zdolności interpersonalne i komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość pakietu IOS/MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w wymiarze całego etatu,
  • umowę o pracę,
  • telefon służbowy

Ogłoszenie archiwalne